fib 2023 Sempozyumu İstanbul’da

42 ulusal grubun üyesi olduğu, dünya çapında tanınan bir kuruluş olan Uluslararası Yapısal Beton Federasyonu (fib), 2023 Sempozyumunu Türkiye’nin köklü üniversitelerinden biri olan İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) iş birliğiyle gerçekleştireceğimizi duyurmaktan onur duyarız.

Alanında öncü isimlerin katılımıyla İstanbul’da gerçekleştireceğimiz fib 2023 Sempozyumu, sektöre yön vermesinin yanı sıra yurt dışından da pek çok kişi ve kurumun katılımıyla gerçekleştirecek olmamız hem ülke ekonomisine hem de tanıtımına sunacağı katkıdan dolayı mutluyuz.

Başta değerli dostum fib International Başkanı Akio Kasuga’ya, The Consulting Engineering Group (CEG) CEO’su Larbi Sennour’a, fib Genel Sekreteri David Fernández-Ordóñez’e, sempozyum etkinliği için bizimle sırasını paylaşan Yeni Zelanda Delegelerine teşekkürlerimi sunarım.

Son teşekkürüm ise ulusal ve uluslararası alanda pek çok sempozyumun başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde büyük rolü olan ve fib 2023 Sempozyumunun hayata geçirilecek olmasına öncülük eden fib Türkiye Delegasyon Başkanı Prof. Dr. Alper İlki’ye.

Yapısal beton ve yapı mühendisliğindeki güncel gelişmelerin tartışılacağı fib 2023 Sempozyumunda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ali Karahan
fib Türkiye Temsilci Vekili

 

Önceki 13. fib Doktora Sempozyumu Çevrimiçi Yapılacak

Yorum Yap